Elżbieta Młynarczyk

Założycielka Akademii Edukacji i Coachingu

Matematyk, Coach, Szkoleniowiec

Zawodowo:

  • Nauczyciel (matematyk, informatyk)
  • Coach (Educoach, Life&Career Coach)
  • Szkoleniowiec
  • Przedsiębiorca
  • Studentka psychologii

Nauczanie stało się jej pasją odkąd skończyła szkołę podstawową. Już wtedy wiedziała, że chce pomagać innym przekazując zdobytą wiedzę.

Nauczanie, to jej powołanie.

Zajęcia z matematyki prowadzi w sposób jasny, zrozumiały, innowacyjny. Przygotowuje uczniów do olimpiad i konkursów, egzaminów po Szkole Podstawowej i do matury. Specjalizuje się w przygotowaniu maturzystów do matury rozszerzonej.

Pasjonatka psychologii, rozwoju osobistego oraz neuroedukacji.

Nauczyciel z kilkunastoletnim stażem oraz coach angażujący się w rozwój świadomej edukacji. Tworzy własne materiały dotyczące EDUcoachingu.

Praca z ludźmi sprawia jej radość i daje wiele satysfakcji.

Od października 2015 roku rozpoczęła realizację swojego marzenia, które spełnia krok po kroku. Rozpoczęła etap przejścia z etatu na własne kierowanie swoim życiem jako coach i przedsiębiorca.

Jej motto na dziś, to słowa Alberta Einsteina:

„Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów”.

Podjęte działania i rezultaty przerosły jej oczekiwania…

W lutym 2016 roku uzyskała certyfikat coacha oraz ukończyła kurs o specjalizacji coaching kryzysowy. Aktualnie prowadzi sesje educoachingowe, czyli coaching w edukacji. Prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia dla młodzieży i dorosłych z coachingu życia i kariery pomagając odnaleźć się osobom w ciągle zmieniającym się świecie zawodowym i prywatnym.

Zajęcia Educoachingowe to spotkania dla dzieci i rodziców, gdzie dzieci i młodzież odkrywają jak nauczyć się uczyć ,a dorośli odkrywają radość komunikacji z własnym dzieckiem oraz metody wsparcia go w nauce.

Jako coach kryzysowy pracuje z osobami, które przechodzą kryzysy zawodowe związane z pracą lub jej brakiem. Głównie są to osoby po studiach szukające swojego celu w życiu. Pomaga również osobom, które przechodzą trudności po rozstaniu lub rozwodzie.

Wykonując ten zawód realizuje swój cel życiowy jakim jest pomoc w znalezienie harmonii w życiu każdego człowieka, który tego chce.

Od kwietnia 2017 roku była współzałożycielem i twórcą firmy Akademia Rozwoju i Pasji, która jest uwieńczeniem dotychczasowych jej osiągnięć, planów i działań. To tutaj przekazuje z zespołem ludzi –  pasjonatów i ekspertów –  wiedzę na temat edukacji, marketingu oraz wdraża kompetencje w relację z każdym klientem.

Od lipca 2019 roku jest założycielem i twórcą własnej firmy Akademia Edukacji i Coachingu, gdzie pomaga młodzieży, rodzicom i nauczycielom osiągać cele zawodowe i prywatne podczas sesji coachingowych lub prowadząc grupy wsparcia dla nich.

Na indywidualnych spotkaniach przekazuje swoje doświadczenie, swoją wiedzę oraz techniki, które można od razu wdrożyć w swoje życie.

Akademia Edukacji i Coachingu, to nie tylko spotkanie indywidualne lub grupowe z uczniami, ale również mega dawka wiedzy i możliwości, jak się nauczyć uczyć i być pewnym siebie w życiu. Prowadzi zajęcia z koncentracji, poprawy pamięci oraz szybkiego czytania.

Aktualnie jest również studentką psychologii  AHE w Łodzi.

Cały czas zdobywa wiedzę od najlepszych ludzi na świecie.

Prywatnie

 

Spełniona kobieta. Uwielbia spędzać czas z ludźmi.

Żona indywidualisty, który tworzy „czego umysł zapragnie” i Mama trójki fantastycznych chłopaków, z których każdy ma swój świat.

Kocha wspólne spędzanie czasu z rodziną – spacery po lesie, wycieczki, wspólne rodzinne bieganie.

Sama oddaje się dwóm swoim pasjom. Jedną jest muzyka. A konkretnie granie na pianinie, saksofonie i śpiewanie. A druga to kognitywistyka.

Dużym wsparciem dla niej jest rodzina, dzięki której zaczęła się realizować w pełni zawodowo i robić to, co kocha naprawdę. Jej największą zaletą jest przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko da się zrealizować, trzeba tylko chcieć.

Hasło, które towarzyszy w jej działaniu, to:

>>Pamiętaj! Możesz być kim zechcesz… <<